Seramiksan Yeni Ürünleriyle Cersaie Fuarı'na Hazırlanıyor

18 Eylül 2018 Salı

Tüm Fuarlar

Tüm dünyanın merakla beklediği, dünya’nın en büyük seramik ve banyo fuarı CERSAIE’ye bu yıl  11. kez katılan Seramiksan,  inovatif ürünlerden oluşan yepyeni koleksiyonunu  uluslararası profesyonellerin ve ziyaretçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Seramiksan, güçlü AR GE çalışmaları sonucunda oluşturduğu, özgün tasarım anlayışı sunan ürünleri ile seramiğin başkenti  Bologna’da düzenlenecek olan Cersaie’ye hazırlanıyor.

24 - 28 Eylül tarihlerinde İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen,  seramik sektörünün global profesyonellerini bir araya getiren fuarda Seramiksan, banyo, mutfak, tüm yaşam alanları ve kamusal alanlar için oluşturduğu en yeni seramik  ve vitrifiye koleksiyonunu,  hall 18/  B56 -  C53 standında sektör profesyonelleri ve   ziyaretçiler ile buluşturuyor.

Seramiksan’ın Cersaie için özel olarak hazırladığı koleksiyonunda; İşlenmemiş ham beton görünümüyle  ‘’Urban’’,  Terazzo trendinin en büyük örneği, dokulu bir yüzey ile tamamlanan,  sıcak ve aynı zamanda cesur bir tarza sahip yaşam alanları vaat eden ‘’Terazzo’’, mekanlara yaşanmışlık hissi veren rustik  tarzı, endüstriyel görünüm ile yeniden harmanlayan ‘’Rusty’’, Fullbody porselen yapısı,  dokunma hissi yaratan rölyefli yüzeyi ile tasarım ve dayanıklılığı birleştiren seri ‘’Rock’’,  Kendine özgü nostaljik çini tarzı desenleri,  zengin motif seçenekleri ile İspanyol esintilerini yaşam alanlarına taşıyan ‘’History’’, Bir ressamın fırçasından çıkmış hissi veren, pembe rengi  çiçek bahçelerini çağrıştırırken, turkuaz renginde uçsuz bucaksız denizin mavi tonlarını çağrıştırdığı  ‘’Paint’’ serileri  ile  güncel trendlerden ilham alan,  farklı ebat, renk ve desen seçeneklerine sahip,   koleksiyonunu sunmaya hazırlanıyor.

Seramiksan Yeni Outdoor Koleksiyonuyla Standartları Yükseltiyor

Seramiksan; Türkiye’de ilk kez  dış mekanlarda kullanım için özel olarak ürettiği, 2018 koleksiyonunda yer alan   Outdoor Koleksiyonuyla yine bir ilke imza attı. 120 x 120, 40 x120 ebatlarında ve 20 mm kalınlığında üretilen seri,  fonksiyonelliği ve colored body (renkli gövde) üretilmesiyle standartları yükseltiyor. Uzun ömürlü ve yüksek performans özelliğiyle dış mekanlarda uzun yıllar kullanılabilen, yoğun trafiğin ve aşınmanın söz konusu olduğu zeminler için özel olarak geliştirilen 20 mm koleksiyonunu da ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisine sahip olan Seramiksan, iç mimari dekorasyon modasına uygun ürettiği yeni tezgah üstü lavabo serisi Aura ile   ince ve zarif  görünümü,  3 farklı form ile birleştiriyor. Mat ve parlak yüzeye sahip Aura serisi siyah, beyaz, antrasit, metalik kahve, kırmızı, turuncu ve yeşilden oluşan 7 farklı renk seçeneği ile banyolara modern bir hava katıyor.

Çevre dostu  yeni nesil vitrifiye ürünleri, kanalsız Rimless klozetleri,  2,5 – 4 lt. su ile fonksiyon yapan ve ciddi boyutta su tasarrufu sağlayan yeni oval ve kare formdaki  takımlarını da fuarda sergileyecek.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara