Seramiksan, Teknoloji Ve Tasarım Odaklı Yenilikçi Ürünleriyle Unicera’ya Damga Vurdu

30 Mayıs 2019 Perşembe

Tüm Fuarlar

Seramik sektörünün ilkleri ve yenilikleri ile öne çıkan markası Seramiksan,  2019 yılı koleksiyonunu sergilediği Unicera’da, sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerden  tam not aldı.

‘’İyi Tasarım Herkesin Hakkı’’ temasıyla benzersiz tasarımlara imza atan Seramiksan,  5-9 Şubat tarihlerinde Cnr Expo’da düzenlenen Unicera Seramik Banyo Mutfak fuarında, teknoloji ve tasarımı öne çıkaran  2019 yılı  koleksiyonu ile damga vurdu.  

Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Sektörün en önemli fuarlarından biri olan Unicera’da, inovatif kimliğimizin öne çıktığı yepyeni ürünlerimizi sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerimiz ile buluşturduk. İlkleri ve yenilikleri gerçekleştirdiğimiz koleksiyonumuzun fuarda büyük beğeni toplaması bizleri çok mutlu etti. Bu yıl ilk kez Unicera’da görücüye çıkardığımız, Türkiye’de ilk ve tek  sadece Seramiksan tarafından üretilen, alışılmışın dışında benzersiz forma sahip Fishbone koleksiyonumuz,  Unicera’da  ilgi odağı oldu. Seramiksan olarak teknoloji anlamında Türkiye’nin çok üstündeyiz. Hem tasarım anlamında,  hem de kullandığımız ileri teknoloji olarak bakıldığında, benzersiz forma sahip Fishbone’un  ilk kez Seramiksan tarafından üretilmesi ve yine böyle bir ürünü son tüketiciyle ilk  biz buluşturduğumuz  için mutlu ve gururluyuz. Gelişen tasarım dünyası ve teknoloji ile beraber değişen banyo kavramı, tüketicinin yaşam tarzını yansıtarak, konforlu ve keyifli hoş vakit geçirebilecekleri bir  yaşam alanlarına dönüşüyor.

Sektörde  su tasarrufu yapan çevreci klozetleri,  engelliler ve yaşlılar için tasarlanan  özel ürünleri ve  tüketicinin tarzını yansıttığı her renkte üretilebilen klozet ve lavabolara kadar  her zevke ve ihtiyaca uygun çok çeşitli tasarım çizgilerini artık  görmek mümkün .Seramiksan olarak, Vitrifiye ürün grubumuzda yer alan,  2.5 litre su ile sıvı atıkları temizleyen,  4 litre su ile katı atıkları temizleyen çevreci klozet takımlarımız  temiz suların daha az tüketilmesine olanak sağladığı için fuarda ziyaretçilerimiz tarafından tam not aldı. Yenilikçi ve modern  tasarım anlayışıyla tasarlanan,  mat ve parlak renklerden oluşan Aura  tezgahüstü lavabo koleksiyonumuz, sıra dışı renkleri ve ince tasarımı ile standımızda yoğun ilgi gördü‘’ dedi. 

Benzersiz Formu ile ‘’Fishbone Koleksiyonu’’

Unicera’ya özel olarak hazırlanan, Türkiye’de ilk ve tek sadece Seramiksan tarafından üretilen Fishbone Koleksiyonu, UNICERA’da ilk kez görücüye çıkarıldı. Sahip olduğu benzersiz formu ile sektör profesyonelleri ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören  koleksiyon; ahşap, mermer, andezit, cement ve patchwork görünümlerinin bir araya geldiği, Classic Wood, Nordik , Loft , Cement-Art , Soho, Matrix , Ladin, Illusion ve Nova olarak 9 farklı seriden oluşuyor. Fishbone Koleksiyonu, dekorasyon dünyasına damga vuran ve yaratıcılığı ön plana çıkaran  Mix&Match yaklaşımıyla kalıpları kırarak,   sofistike ve yaratıcı mekanlar vaat ediyor.  

UNICERA’ya Özel Koleksiyon

Seramiksan’ın UNICERA’ya özel olarak hazırladığı koleksiyonda, 1800'lü yılların ihtişamını yaşam alanlarına taşımak  isteyenler için tasarladığı ‘’Victorian Serisi’’, geçmişten günümüze uzanan  lüks ve görkemli Victorya  tarzı dekorasyon stilini yansıtıyor. Koleksiyon da ayrıca,  Nostaljik Arnavut kaldırımı görünümü ile balkonlara İtalyan havası katan ‘’Andezit Serisi’’ ile adını gökyüzünün en parlak yıldızından alan siyah ve beyaz mermerin çekiciliğini banyolara yansıtan ‘’Orion Serisi’’ yer alıyor.  Seramiksan,  12x24,5 cm  yeni ebatlarıyla İtalya’nın ünlü Calacatta mermerinden ilham alınarak tasarlanan, beyaz üzerine gri damarlı görünümü ile  ‘’Silver Calacatta’’ ve doğanın dingin ruhunu yaşam alanlarına taşıyan ahşap dokulu  ‘’Wood Dream’’ serileri  ile son dönem dekorasyon  trendlerini sektör profesyonelleri  ve ziyaretçileriyle buluşturdu.

2019 yılının öne çıkan dekorasyon trendlerinden olan mermeri,  şık ve etkileyici tasarımlarla yeniden yorumlayan Seramiksan,  30x60 ve 25x50 cm ebatlı  duvar karoları, 50x50 ve 60x60 cm ebatlı  yer karoları ve sırlı porselen serileri, ‘’Lasa’’, ‘’Alves’’, ‘’Gris’’ ‘’Vega’’, ‘’Rio’’, ‘’Santana’’, ‘’Aspendos’’, ‘’Sava’’ ve ‘’Poseidon’’  fuarda büyük beğeni topladı.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara