Seramiksan, Doğadan İlham Alan Yeni Tasarımlarıyla Unicera’da

2 Kasım 2021 Salı

Tüm Fuarlar

Toprağın Ateşle Mükemmel Uyumunu İleri Üretim Teknolojisiyle Birleştiren Seramiksan En Yeni Ürünlerini Unicera Fuarı’nda Sergiliyor

Seramiksan, son tüketici ve mimarların değişen ihtiyaçlarına yönelik en yeni  tasarımlarını , 02-06 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarında sergiliyor. Banyo, mutfak, tüm yaşam alanları için oluşturduğu en yeni karo ve vitrifiye koleksiyonlarını, ‘’Stand: G01’’ Seramiksan standında sektör profesyonelleri ve   ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Unicera’ya Özel Seriler

Seramiksan’ın Unicera için özel olarak hazırladığı fuar koleksiyonunda;  Onix mermerinin mavi sonsuzluğa uzandığı Onıx Ocean Blue mermerinden esinlenen , büyüleyici  tasarımıyla ‘’PASIFIC’’, Doğanın kusursuzluğunu mermerin sakinliği ile tamamlayarak güçlü mekanlar sunan  ‘’GALAXY’’, Zamana karşı koyan asil ve modern gri mermer görünümü ile ‘’SILVER’’, İddialı ve çarpıcı, zengin mermer dokusuyla ‘’UNION’’, şehrin monotonluğundan sıkılan doğa ile iç içe olmak isteyenlerin tercihi, Doğanın kalbinden gelen ‘’TROPICAL’’, gri trendin en güzel yorumu modern çizgileriyle eşsiz bir nota gibi sadeliği ön plana çıkartan ‘’PIETRA’’, Saflığın ve temizliğin sembolü beyazlığıyla göz kamaştıran ‘’STATUARİO’’, Beyaz zemin üzerine çarpıcı siyah damarları ile kontrast bir etki yaratan ‘’WHİTE MARBLE’’ ile popüler dekorasyon  trendlerinden olan mermeri,  şık ve modern tasarımlarla yeniden yorumluyor.

Sınırsız Hayal Gücü ile Özgün ve Sıra Dışı Banyolar

Sürdürülebilir ve kullanıcı dostu banyo çözümleriyle tüketicilerin ihtiyacını karşılayan Seramiksan, Tüm yaşam alanlarında hijyenin çok önem taşıdığı bugünlerde geliştirdiği yeni yüzey teknolojisi Seramiksan HYGIENE özel sır teknolojisi ile kaplanmış en yeni vitrifiye koleksiyonlarını da Unicera’ da sergiliyor.

Seramiksan, Uluslararası alanda birçok başarıya imza atan tasarımcı Bilge Nur Saltık ile güçlerini birleştirerek, banyolarda tasarım algısını güçlendirdiği yeni koleksiyonu Livello ve Stella koleksiyonlarını da sektör profesyonelleri ve ziyaretçileri ile buluşturuyor. Sevdiklerinizle bir arada olmanın güzelliğini yaşatan ‘’LİVELLO’’ koleksiyonu, minimalist ve ikonik tasarımıyla, kişiselleştirmeye uygun sunduğu pratik çözümleriyle,  hayatı kolaylaştırarak  bir lavabodan çok daha fazlasını sunuyor. Elması andıran tabanı ve dış yüzeyi kıvrılmış origami formlarını andıran tasarımı ile vitrifiye ürünlerine çağdaş bir bakış açısı sunan ‘’STELLA’’  koleksiyonu ise geometrik formları günlük hayata adapte ediyor.

Seramiksan’ın sergileyeceği diğer yeni serileri ise; Küçüklüğüyle fark yaratan, dar alanlar için mükemmel çözümler sunan ‘’PETİTE’’, Lavabo, bide ve klozet çeşitliliği  ile tasarım bütünlüğü sunan ‘’BOLD’’ ve  geniş tasarımıyla rahat bir kullanım alanı sunan  ve su akışını kolaylaştıran dizayna sahip ‘’SATÜRN’’ ile   banyolara zarif bir dokunuş kazandırıyor.

‘’HILL AKILLI PİSUVAR’’  ile kullanıcıların  hijyen deneyimini yeni bir boyuta taşıyan Seramiksan, Sıvı konsantrasyonunu algılayan ve kendi kendini temizleyen Hıll Akıllı Pisuvarı da Unicera’da ilk kez sektör profesyonelleri ile buluşturuyor. Sık kullanımlarda su ayarını değiştirerek su tasarrufu sağlayan ve 24 saat kullanılmadığında kendi kendine hijyen sifonu yapan akıllı  yıkama modeli, nozül ile suyun eşit dağılması gibi birçok fonksiyonel özelliği bir arada sunan HILL Akıllı Pisuvar, ara bölmesi ile birbirini tamamlayan bütünsel tasarımı ile dikkat çekiyor.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara