Seramiksan ve Rondine 26. Unıcera Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda

26 Şubat 2014 Çarşamba

Tüm Fuarlar

Seramiksan, Ortağı Olduğu İtalyan Markaları Ceramica Rondine ve Ceramica Sadon’u Unicera’da Türkiye’yle Buluşturuyor…

Seramik sektörünün öncü markası Seramiksan, 26 Şubat - 2 Mart tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 26. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda, ortağı olduğu İtalyan markaları ve sektörde fark yaratan, teknoloji ve tasarımın buluştuğu yeni ürünleri ile ziyaretçilerinin karşısına çıkıyor.

Türk seramik sektörünün yenilikçi gücü Seramiksan, ortağı olduğu İtalyan markalar Ceramica Rondine ve Ceramica Sadon’u Unicera’da Türkiye’yle buluşturuyor. Seramiksan ayrıca sektörde fark yaratan, teknoloji ve tasarımın buluştuğu yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.     

Doğadan aldığı ilhamla yaşam alanlarına değer katan Seramiksan, mermer ve ahşap efektli yeni ürünleri ile Unicera’da sektör profesyonelleriyle buluşuyor. Seramiksan, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuardaki standında sektörde fark yaratan doğal efektli ürünlerini 15x90 30x90 ve 60x90 gibi büyük ebatlarıyla sergiliyor.

Yükselen trendler doğrultusunda ileri teknoloji ile tasarımı bir araya getirerek ürünlerini geliştiren Seramiksan, mat ve doğal bir görünümü tercih edenler için ideal alternatifler sunuyor. Seramiksan mermer efektli ürünlerinde siyah ve beyaz renklerinin yanı sıra mavi ve yeşille yaratıcı seçenekler sunuyor. 

Seramiksan, modern tasarımlı vitrifiye ürünleriyle Unicera’da farkını yansıttı. Seramiksan vitrifiye koleksiyonu ve karolar ile banyoda mükemmele ulaşmak çok daha kolay. 

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara