Yapı Fuarında Seramiksan Farkı!

10 Mayıs 2014 Cumartesi

Tüm Fuarlar

Seramik sektörünün öncü markası Seramiksan, 6 - 10 Mayıs tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 37. Yapı Fuarı’nda, sektörde fark yaratan, teknoloji ve tasarımın buluştuğu yeni ürünleri ile ziyaretçilerinin karşısına çıktı.

Türk yapı sektörünün önemli buluşması  ve yapı sektöründeki tüm yeniliklerin sergilendiği 37. Yapı Fuarı’nda Seramiksan yeni karo ve vitrifiye modellerini sergiledi.

Doğadan aldığı ilhamla yaşam alanlarına değer katan Seramiksan, yılın trendi mermer ve ahşap efektli yeni ürünleri ile Yapı Fuarı'nda sektör profesyonelleriyle buluşuyor. Eski İstanbul'un nostaljik karosu Galata, ahşabın tüm doğallığıyla seramikle buluştuğu Antik Wood ve agat taşının enerjisini mekanlara taşıyan Amazon serisi sergilenen ürünlerden bazıları. Seramiksan standında yeni serilerini 15x90, 30x90 ve 60x90 gibi yeni ebatları ile sergiledi.

Seramiksan yeni ürün gamı vitrifiye ürünleri Yapı Fuarı'nda yer aldı. Seramiksan Vitrifiye modern ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Vitrifiye alanında teknoloji olarak dünyanın en ileri fabrikasında üretilen Seramiksan Vitrifiye  ile  banyoda mükemmele ulaşmak çok daha kolay olacak. 

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara