Çalışanları ile ortak hedef doğrultusunda hareket etmeyi amaçlayan, personeline sosyal ve iş güvenliği konusunda en uygun şartlarda çalışma ortamı sunan Seramiksan, büyük bir aile yapısına kavuşmuştur. Çalışan elemanlarının performansına göre ücretlendirme, kabiliyetlerine göre kariyer ve sorumluluklarını arttıran yapısı ile gelişmeye açık, dinamik bir insan kaynakları politikası yürütmektedir.

İş başvurularında herkese eşit haklar sağlayan firmaya müracaat için, fabrikamızda şahsen form doldurabilir yada özgeçmişinizi [email protected] adresine gönderebilir yada İş Başvuru Formu'nu doldurabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesine doğrudan bağlıdır. İnsan kaynakları anlayışımız, iyi eğitilmiş ve yetişkin insan gücünü aramıza almak, onların yetenek, güç ve buluşlarından en büyük faydayı sağlamak, verimliliklerini artırmak ve gelişmelerine imkân tanımak etrafında şekillenir. Bu anlayışın arkasında, işbirliği ve dayanışmanın sürekli olduğu, kararların ortaklaşa verildiği, sürekli büyüyen, dinamik bir aile olma ve Seramiksan'ın kuşaklar boyu devamlılığını sürdürme amacını taşıyoruz.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara