Kalite ve Ürün Standartları

Gelişen teknoloji ve bilgi birikimini, üretim aşamasının her alanında kullanmayı kendisine prensip edinen Seramiksan, üretimin her aşamasında süreç takibi ve kalite uygunluk kontrolleri yapmaktadır.

Seramiksan, ulusal standardımız olan ve aynı zamanda diğer üretici Avrupa ülkelerinin de kullandığı kalite değerlerini belirten TS EN 14411 standardına uygun üretim yapmakta ve ürünlerinin Avrupa Birliği üyesi ülkelerde satılabilmesi için gerekli olan CE belgesine sahiptir.

Dünyanın farklı ülke standartlarınca da kabul gören kalite değerlerine sahip üretim yapan Seramiksan, bunun sonucu olarak dünya çapında otuzun üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretimde kalitenin belirlenmesi ve sınıflandırılması aşamasında gerekli otomasyon çalışmalarını tamamlamış olan Seramiksan, yurt içi ve yurt dışına yaptığı dağıtımda ortak stok kullanarak tüm dünyaya aynı kalite de ürün sunmaktadır.

DİKKAT!

Dekoratif amaçlı karoların temizliğinde yalnızca su ve yumuşak sünger kulanınız. Asidik/bazik malzemeler ve sert yüzeyli süngerler ürün yüzeyine zarar verebilir.

Derz dolgu malzemelerinin yüzeye bulaştırılmamasına özen gösterilmelidir.

                                                                                                                     TEŞEKKÜR EDERİZ.

ATTENTION!

Fort he cleaning of decoratif tiles use only water and soft sponge. Don’t use acid/alcali bases cemicals, don’t use mecanical corrosive powder cleaning materials and hard sponges.

Take care not to contiminate to surface with growed filler and adhesive during the installation.

                                                                                                                     THANK YOU.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara